Ігровий автомат Wild Thing

Посеред джунглів живе дівчина-перевертень, яка вміє перетворюватися в дику тварину. У звичайному своєму вигляді дівчина виглядає цілком нормально, але після трансформації у неї з'являються кігті, які легко розрізають кущі, немов мачете. Саме на честь неї і був створений гамінатор Дика Штучка! Творець цієї гри - розробник Новоматік, який нерідко випускає ігрові апарати і славиться оригінальним підходом до створення емуляторів.

Відразу після завантаження інтерфейсу автомата в PM casino , ви потрапите в густі джунглі, середовище проживання дівчини-перевертня. Зустріч з нею не повинна вас налякати, адже на вигляд це карколомна темноволоса красуня з диким поглядом і відмінну фігуру. Але з'являтися на шпальтах вона буде нечасто, оскільки барабани в основному будуть заповнені класичними елементами: апельсинами, сливами, дзвіночками, гронами винограду, кавунами, сімками і синіми зірками.

В ігровому апараті на гроші є 10 ліній, кількість яких не можна регулювати, і 4 колонки. Особливість спинив в цьому онлайн-слоті полягає в тому, що комбінації можуть утворюватися і зліва, і справа, а значить, виплат завжди буде велика кількість.

Усередині симулятора Wild Thing є Джокер, жовтий напис з кігтями. Це рука дівчини, яка стала перевертнем. Вайлд-символ може випадати в будь-якій позиції на 4 колонці і нерідко буде з'являтися у вигляді Дикого барабана. Кожен раз, як ви будете зустрічати Wild-знак, він і інші 2 осередки будуть завмирати на місці до наступного обертання. Завдяки цій функції ви зможете знайти ще більше виграшних комбінацій, тому вже незабаром зможете замовити моментальний висновок великого призу!

Зображення дівчини в її людському вигляді необхідно для запуску подарункових спинив. Вам потрібно знайти хоча б 3 символу з нею, щоб виграти 10 оплачених обертань. За упіймання відразу 4 дівчат клуб нагородить вас 20 крутка. У них останній барабан повністю заповниться Джокер, а оскільки комбінації можна знаходити справа наліво, то виплати будуть надходити до вас на рахунок мало не після кожної спроби. Будь-яке винагороду можна буде помножити, вгадуючи колір перевернутих карт.