Ігровий автомат Samba De Frutas

Бразильський карнавал - це не тільки строкаті костюми, але і справжній фруктовий бенкет! Новий ігровий автомат Samba De Frutas змусить вас поглянути на щорічне святкову подію з абсолютно іншого боку. Завдяки фруктовим пригощань, ви зможете стати у багато разів багатшими, якщо будете грати в платну версію. А якщо вам більше до душі життєві історії, то також слід познайомитися ближче з новим відео-слотом She's A Rich Girl.

Деталі ігрового процесу в онлайн автоматі Samba De Frutas

Безперервні танці вас чекають на 5 барабанах і 100 лініях виплат, що значно збільшує ваші шанси на перемогу. Діапазон ставок в казино Паріматч можна регулювати самостійно (від 1 до 20 доларів). Звичні карткові номінали в апараті точно не набриднуть, оскільки виконують особливу роль. Вони допомагають вам не забути про все і пуститися в танок, оскільки виглядають красиво і строго. Ви зможете контролювати обстановку, а значить - і ретельно стежити за персональним балансом в грі. Атмосферу свята створюють його учасники, екзотичні птахи, маракаси, тропічні фрукти (бонусні символи).

Особливі символи у Фруктової Самбі кишать всюди. Наприклад, одна бонусна картинка здатна не тільки замінити інші символи, але і повністю зайняти барабан, тим самим забезпечивши вам цілий статок. Максимальна виплата за спин дорівнює х1000. А символ з написом бонус, що виникає тільки на середніх барабанах, подарує вам 5 фрі спинив, кількість яких може раптово зрости.