Ігровий автомат Prowling Panther

Як поспілкуватися максимально близько з екзотичними тваринами? Якщо вам не подобається просто спостерігати за звірами в зоопарку, ігровий автомат Prowling Panther дозволить вам виконати мрію! Не варто боятися головної героїні відео-слоти, оскільки хижа кішка насправді володіє доброю вдачею.

Детали онлайн игрового автомата Prowling Panther

Апарат крадеться Пантера складається з 5 барабанів. Тут немає певної кількості ліній виплат, а розмір ставки є фіксованим - 50 монет з різних номіналом (від 1 до 50 кредитів). Хижа кішка виявиться дуже щедрою, оскільки запропонує вам цілих 720 виграшних комбінацій, а випадають вони на екрані дуже часто. Серед символів слота крім пантери вас чекають папуга ара, тукан, золота пантера (Скаттер), напис (дикий символ), номінали карток.

В якості презенту в ПМ казино Prowling Panther запропонує вам 8 фрі спинив, число яких може раптово зрости до 256 штук за один раунд. Ризик раунду, накопичувального джекпоту або інших особливих опцій апарат не має, але це анітрохи не псує його, завдяки наявності вигідною системи формування прибуткових комбінацій.

Слот володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і яскравою графікою. Тварини дозволять вам забути про рутинні труднощі і повністю насолодитися атмосферою тропіків. Головне пройти реєстрацію, адже в фіналі захоплюючої гри вас чекає досить серйозна прибуток, що підтверджують численні відгуки любителів азарту.