Ігровий автомат Pixies Of The Forest

Яка дівчинка не мріяла познайомитися зі справжньою феєю, щоб та виконала всі бажання? Ігровий автомат Pixies Of The Forest, нарешті, виконає давню мрію. Якщо вам набридло зустрічатися в гемблінг зі звичайними людьми або тваринами, як в Prowling Panther, то відео-слот Pixies Of The Forest за сюжетом перенесе вас в дивовижний ліс, де на кожному розі вас очікують приємні сюрпризи. За легендою розкішні феї з прозорими крилами райдужно зустрічають кожну гостю і гостя, буквально завалюючи їх щедрими подарунками.

Деталі онлайн ігрового автомата Pixies Of The Forest

Новий апарат Лісові Феї в PM казино складається з 5 барабанів і 99 ліній виплат. Одна монета тут ставиться відразу на три лінії, а номінал цієї монети ви можете регулювати самостійно (від 1 до 50 кредитів). Максимальний коефіцієнт виплат дорівнює х2000. Серед символів вас очікують логотип гри (найприбутковіший зображення), три різних феї, дві відповідні написи (вайлд і Скаттер символи), карткові номінали від дами до туза. Особливою опцією є Tumbling Reels. Суть полягає в тому, що будь-яка прибуткова комбінація відразу зникає, а на її місці з'являються нові зображення, які також здатні принести чималий прибуток. Паралельно радувати вас буде часта поява Вайлда і символу розкиду, який подарує безкоштовні обертання.

Новий ігровий автомат Лісові Феї зачаровує з першої секунди знайомства, завдяки анімаційним персонажам, висококласної графіку і приємній атмосфері. Як тільки сума на вашому рахунку стане безупинно рости, ви точно закохаєтесь в цей відео-слот і повірите в справжні чудеса!