Ігровий автомат Grand Monarch

Справжнісіньким дивом природи, яке людина може споглядати своїми очима, вважається перетворення гусениці в метелика. Ігровий автомат Grand Monarch на сайті Паріматч казино дозволить вам розглянути дане явище максимально ретельно. А головне - як і в старому доброму відео-слоті Super Times Pay Hot Roll, ви зможете заробити велику суму грошей. На лоні весняної природи ви зможете забути про рутинні складнощі, насолодитися релаксом і поліпшити своє матеріальне становище. Головною героїнею тут є дивовижний метелик данаїда монарх з помаранчевими, чорними, жовтими і білими візерунками на крилах, яку кожна людина зустрічав хоча б кілька разів у житті. Порхающая спокусниця принесе вам справжню удачу!

Деталі ігрового процесу в онлайн автоматі Grand Monarch

Сюжет заснований на реальних подіях. Зовсім недавно маленька неприваблива гусениця повзала на самоті по траві, а зараз підросла красуня дивиться на світ з висоти і полонить своєю чарівністю кожної людини. Онлайн гра данаїда Монарх в клубі ведеться на 5 барабанах і 50 лініях виплат (їх кількість можна регулювати). Максимальний коефіцієнт виплат тут дорівнює х1000. Серед символів вас зустрінуть метелик (дикий символ), квітчаста гусениця (Скаттер символ), орхідея, лотос, соняшник, хризантема, карткові номінали від дев'ятки до туза.

Гусениця в азартній грі є безкоштовною або на гроші або на Паріматч бездепозитний бонус виконує особливу роль. З неї не просто з'являється шикарна метелик, але і 5 безкоштовних обертань в поєднанні з двома загальними ставками. Якщо ви є справжнім щасливчиком, то кількість призових раундів може серйозно вирости.