Ігровий автомат Fortune Cookie

У Китаї і багатьох східних країнах вірять в те, що долю може передбачити звичайне печиво, приготоване простими людьми. Усередині цієї солодощі криється відповідь на головне питання, яке турбує безліч простих громадян: «Що буде далі?». Є одне місце, в якому печива завжди приносять удачу тим, хто цікавиться у них про подальші події. Щоб отримати це везуча кондитерський виріб, ви повинні погодитися зіграти в ігрові апарати PM casino на реальні гроші - тільки так ласощі стануть вашим (а разом з ним і фортуна, яку притягне випічка).

Перевірити магічні здібності печива можна за допомогою автомата Fortune Cookie. Зайдіть на сайт азартного клубу, зареєструйте профіль гравця, внесіть депозит в рублях або доларах, після чого зможете користуватися солодким магнітом для везіння, обертаючи барабани ігрових автоматів.

Печиво Удачі - дуже проста азартна розробка, випущена від імені компанії Microgaming. Багато користувачів гральних залів неодноразово чули про цю фірму, тому в надійності слота можете не сумніватися. Віддача в ньому висока, а грошей за спини платити багато не доведеться. Ви будете грати на 3 колонках і 1 лінії. При цьому є всього 2 розміри ставок.

В ігровому апараті на реальні гроші трохи символів, тому збирати комбінації буде легко. Пройдіть реєстрацію і серед знаків ви знайдете вишні, поодинокі, дво- і трирівневі бари, сімки і знамениті печеньки з прогнозами. Далеко не всі елементи потрібно буде збирати в послідовні ряди, щоб отримати від закладу приз. Наприклад, навіть одна вишня принесе вам виплату, а зображення різних барів можна сміливо змішувати.

Найбільш знатні винагороди вам принесе щасливе печиво. Навіть 1 такий знак зможе поліпшити стан вашого рахунку, адже цей кондитерський шедевр замінює інші символи. Солодкий Джокер буде подвоювати нагороди за комбінації. А якщо ви зустрінете відразу 2 Диких елемента, то нарахування збільшаться в 4 рази. За упіймання трьох смакоти ви отримаєте джекпот однорукого бандита! Його розмір подвоїться, якщо спочатку будете грати на максимальних ставках.