Ігровий автомат Fantasini: Master Of Mystery

Ігровий автомат Fantasini: Master Of Mystery розповідає про історію професійного ілюзіоніста і його асистентки. Напевно, ще будучи дитиною, кожен з нас мріяв стати учасником подібного уявлення. Дивувати публіку протягом декількох годин - це не просте завдання. Виграти велику суму на слотах теж нелегко. Головний персонаж показує, що в реальному житті присутній диво.

Барабани оформлені у вигляді спеціальної дзеркальної дошки, яка розташована на столі фокусника. Всього в ігровому апараті п'ять барабанів. Паріматч казино дає можливість Гемблери вибирати кількість поставлених кредитів на кожен спін, але не число активних ліній. Їх за правилами гри немає, зате є неймовірні 243 можливі комбінації.

Дев'ять, десять, валет, дама, король і туз - це символи, що знаходяться в нижній частині таблиці виплат. Більш дорогими є комбінації з важливими елементами ілюзіоністського шоу: карти, кайдани, скриня, магічний куля. Один з найдорожчих символів - портрет асистентки.

Вайлд здатний замінити ті картинки, яких бракує для отримання виграшних комбінацій. Прогнозовано Диким символом обраний портрет основного персонажа - фокусника.

Так як в грі немає Скаттер, то автомат позбавлений і функції безкоштовних обертань. Бонусний раунд запускається випадково - якщо ланцюг оточує одночасно п'ять барабанів. В цьому випадку гемблер отримує презент у вигляді великого грошової винагороди.

В ігровому емуляторі панує чарівництво і магія. Якщо Пані Фортуна буде з вами, то таке шоу може виявитися дуже прибутковим. Грайте в симулятор, пробуйте себе в ролі фокусника, і діставайте з рукавів великі призи.

Оригінальний текст