Ігровий автомат Bullion Bars

Австрійський розробник Novomatic знає як створювати вигідні ігрові автомати. Виробник довів це в черговий раз, коли випустив гру Bullion Bars, яка переповнена золотими злитками. Ви можете відірвати шматочок багатства прямо зараз - досить пройти реєстрацію, поповнити баланс аккаунта в PM casino через будь-яку платіжну систему або банківську карту, і приступити до спин!

Барабани і лінії платного апарату

Злитки - гра старого покоління, дідок азартного світу, який вже довів всім любителям азарту, що на одноруких бандитів реально заробити великі гроші! І все, що знадобиться для здійснення своїх фінансових цілей - це обертати 3 барабана, які поділені на 20 ліній. Смуги можна регулювати, тому ви зможете впливати на конфігурації емулятора. Тим не менш, не рекомендуємо вам зменшувати кількість поділів колонок - це негативно позначиться на частоті випадання комбінацій.

Скільки грошей можна заробити на золотом ігровому апараті?

Гра не даремно називається Золоті Злитки - в ньому легко можна підняти велику суму. Для цього лише потрібна одна успішна крутка, після якої на барабанах з'явиться комбінація барів, приносять джекпот.

В емуляторі є кілька різновидів знаків: білі зірки на червоному тлі, нулі і золоті бари. Кола - це пропуски, тобто символ, що позначає відсутність елемента на комірці. Зірки приносять найдрібніші виплати. Щоб заробити побільше грошей, вам слід збирати послідовності барів. Є 4 види цих зображень: поодинокі, подвійні, бари з написом Bullion і Streak.

Щоб отримати найбільший виграш, вам слід заповнити 3 колонки знаками барів в наступній послідовності: на першому і останньому барабані повинні бути поодинокі знаки, а посередині - символи Bullion Bar. Також в грі є Скаттер-комбінація, яка активується в тому випадку, якщо випадають поодинокі бари та елементи з написом Streak. А якщо хочете виграти ще більше грошей, скористайтеся подвоювачем виплат (в ньому потрібно вгадувати коли загориться жовта смуга).