Ставки на спорт: як виграти гроші на власних прогнозах

Однією з найбільш надійних контор для беттінга вважається Паріматч . Заробіток на ставках з боку виглядає досить просто - ставиш на фаворита і чекати його перемоги, після чого отримуєш грошовий виграш. Попутно справжні любителі спорту можуть хворіти за улюблені команди. Однак за постійним заробітком на спортивних ставках прихований ретельний аналіз ситуації на букмекерському і спортивному ринках. Важливо розуміти, як і на кого ставити використовуючи для укладення на сайтах букмекера перевірені часом і досвідом стратегії.

Як знайти надійну БК для спортивних ставок

Крім ставок в ігрових автоматах, оператор Parimatch пропонує визначити результат різних спортивних заходів. Для зручності відвідувачів сайт букмекера оформлений в стилі мінімалізму з використанням традиційних квітів - жовтого і чорного. Вся інформація на головній сторінці грамотно структурована і позбавлена ​​непотрібних деталей. Тому навіть під час побіжного знайомства з платформою новачки зможуть швидко розібратися, як працює букмекер.

Версія, призначена для ПК, містить топові лайв-матчі. У верхній частині екрана є кнопка реєстрації особистого кабінету і основні опції, необхідні для укладення парі. У відповідних вкладках меню користувачі отримають доступ до новин зі світу беттінга, актуальною статистикою, результатами і фінансовим операціям. Доступні спортивні дисципліни і майбутні матчі можна знайти у вертикальному меню, розташованому зліва.

Особливості розпису на порталі

Користувачам БК доступні ставки на передматчеві події і Live. Лінія налічує близько 20 спортивних дисциплін, серед яких:

  • хокей;
  • волейбол;
  • Футбол;
  • флорбол;
  • крикет;
  • регбі.

Зареєстровані гості сайту можуть укласти парі на політичні та культурні події або вибрати для ставок розділ «Кіберспорт» з великою різноманітністю віртуальних ігор. За деякими дисциплін представлені події нижчих дивізіонів і турніри серії «челленджер». У багатьох видах спорту розпис включає до декількох сотень випадків для кожної події. Щоб вивчити доступні варіанти, досить клікнути по назві матчу.

У розділі «Live» відображаються гри, які вже почалися або пройдуть в найближчу добу. При наявності реєстрації можна скористатися відеотрансляцій. Серед доступних опцій - ставка 1-Click і продаж ставки букмекерові завдяки наявності CashOut. Остання опція активна тільки до старту події.

Доступні ліміти на грошові транзакції

Укласти парі в БК при нульовому балансі неможливо. Щоб зробити прогноз на результат спортивних заходів, необхідно внести грошові кошти на рахунок. Гроші приймаються з:

  • банківських карт Visa / MasterCard;
  • терміналів;
  • мобільних рахунків операторів;
  • верифікованих гаманців.

Отримати виграші можна за допомогою тих же платіжних систем, крім мобільних рахунків. Рекомендується вибирати той же платіжний інструмент, який використовувався для поповнення балансу. Обов'язкова умова - реєстрація рахунку або гаманця на ім'я користувача, яке зазначено в анкеті гравця. Мінімальна сума виводу залежить від способу, обраного для отримання виплат (від $ 1 для користувачів електронних гаманців). Максимальний ліміт становить 80 000 євро в одній заявці. Час обробки запиту на виведення коштів становить в середньому 15 хвилин при наявності веріфіцированного профілю.

Мінімальний і максимальний розмір ставки

Ставки на спорт приймаються при наявності на рахунку мінімум 20 рублів. Невеликий поріг входу дозволяє новачкам мінімізувати фінансові ризики і перевірити ефективність різних стратегій. Мінімальна допустима сума також допомагає робити прогнози на результати з неймовірними коефіцієнтами.

Максимальні ліміти на спортивні ставки букмекер не вказує. Однак найбільша сума, яку можна поставити на кін, залежать від типу вибраної парі. Для одних результатів діють обмеження в 1000 RUB, для інших ця сума збільшена вдвічі, для третіх і зовсім відсутні обмеження. При наявності лімітів вони вказуються в купоні, коли гравець додає в нього певну подію. Деяким користувачам доступна збільшена VIP-ставка. Вона являє собою запит на збільшення коефіцієнтів і лімітів, розглянутий протягом 15 хвилин. Скористатися VIP-ставкою можна мінімум за 20 хвилин до старту події. Через наявність затримки активувати даний вид парі в лайв неможливо.