Ігровий автомат Balloonies

Як часто ви радієте, як дитина звичайним буднях? Новий ігровий автомат Balloonies заповнить нестачу позитиву і яскравих емоцій, завдяки річному свята. Якщо ви любите грати з більш дорослою тематикою, обов'язково розгляньте відео-слот Samba De Frutas. А якщо дитяча щирість і сміх не залишають вас байдужими, то апарат Balloonies приверне вас. Ваше завдання - просто насолоджуватися літньою атмосферою разом з персонажами відео-слоти, схожими на смішариків.

Детальний опис онлайн ігрового автомата Balloonies

Азартна гра від Парі Матч казино оснащена 5 барабанами і 20 ігровими лініями. Доступні ставки від 1 до 100 кредитів, тобто на один спін ви можете поставити від 20 до 2000 монет. Коефіцієнт виплат в кульку коливається від х5 до х1000. Якщо ж на екрані ви побачили відразу кілька вигідних комбінацій, то виплати підсумовуються. Отримайте свій Parimatch промокод і, можливо, ви зможете грати на бонуси.

Особливими символами Balloonies в онлайн клубі виступають червоний їжачок (дикий символ), жовта зірочка (Скаттер символ) і різнокольорові кулі (бонусний символ). Друге особливе зображення подарує вам додатковий множник від х2 до х5. А бонусне зображення запустить фрі спини в окремому раунді. Вам необхідно вибрати один з трьох кульок. Він тут же лопне, а ви побачите кількість виграних обертань (від 4 до 14).

Ігровий автомат Balloonies має досить високим коефіцієнтом повернення (до 96,3%), тому ви можете не сумніватися, що занурення в дитинство після входу в Parimatch виявиться для вас дуже прибутковим!